Nazwy róż

 

Masz ogród, ale czy na pewno wiesz, jak sprawić, aby goście patrzyli na niego z podziwem? Idealny ogród to taki, który jest praktyczny, ale też stanowi ozdobę Twojego domu i sprawia, że sąsiedzi tylko czekają, aż ich do siebie zaprosisz na grilla, żeby wypocząć na łonie natury. Robiący wrażenie ogród masz na wyciągnięcie ręki, musisz tylko wiedzieć, jakie kwiaty wprowadzą do niego spokój i piękno.

W czym tkwi sekret?

Właściciele ogrodów często obsesyjnie dbają o jego estetykę, ale widać, że nie mają odpowiedniej wiedzy, nie znają kwiatów, które są tym brakującym czymś, co sprawia, że ogród wygląda jak z Zaczarowanego Ogrodu. My, ze względu na wieloletnie doświadczenie, wiemy, jak to zrobić. Powiemy Ci coś, co wiedzą eksperci ogrodnictwa, a czego nie wiedzą miliony fascynatów tej wspaniałej sztuki. Zdradzimy Ci dzisiaj sekret doskonałego, chwytającego za serce ogrodu.

Otóż sekret tkwi w... kwiatach. Ale nie byle jakich, to nie jest tak, że posadzisz jakiekolwiek i ogród będzie wspaniały. Już prawie znasz tę tajemnicę, ale brakuje jednego klocka w tej układance. Domyślasz się już? Tak, masz rację, to muszą być... specjalne róże. Musisz jednak wiedzieć, że nazwy róż nie są bez znaczenia. Spokojnie, nie czuj się zagubiony, nie musisz być specjalistą w dziedzinie ogrodnictwa, my Ci podpowiemy, jakie róże wybrać.

Na jakie nazwy róż warto zwrócić uwagę?

Masz szczęście, bowiem podamy Ci teraz specjalistyczną wiedzę na talerzu. Munstead Wood, to nazwa, która nie mówi Ci zapewne zbyt wiele. Od teraz jednak będzie dla Ciebie definicją piękna, urody i kuszącego zapachu. W szlachetnym, bordowym kolorze, angielska róża, która dzięki wspaniałej barwie wprowadzi magię do Twojego ogrodu, jest tym, czego potrzebujesz. Jej intensywny aromat róż damasceńskich z elementami owoców jeżyny i borówki wspaniale uzupełni wrażenia zmysłowe, towarzyszące obecności w Twoim nowym, lepszym ogrodzie. Czujesz już ten zapach? Nie jest to jednak cały projekt pięknego ogrodu. Do pełni satysfakcji potrzebujesz jeszcze dwóch kwiatów. 

Munstead Wood

Munstead Wood ( Ausbernard)

Liczy się nie tylko to, jak jest w środku, ale jak jest na zewnątrz. Pierwsze wrażenie jest kluczowe. Nie chcesz przecież, aby cały efekt był zepsuty już na początku. Wspaniałym rozwiązaniem będzie Clair Austin, piękna, krzaczasta róża, która przyozdobi twoje ogrodzenie. Daj spokój z żywopłotem, jest to typowe, powszechne i w żaden sposób niezaskakujące rozwiązanie. Postaw na Clair Austin, różę o silnym i szerokim wzroście, która wspaniale ozdobi twój płot. Kusić będzie jednak nie tylko czarującym wyglądem, ale też miłym, kojarzącym się z odpoczynkiem i relaksem zapachem - mieszaniną mirry, słodkiej, cudownej wanilii i zaskakującego helitropu. Goście, odwiedzając Cię, już przy wejściu będą wiedzieć, że czeka na nich miło spędzony czas po ciężkim dniu albo tygodniu.

Clair Austin

Clair Austin

Zwieńczeniem twojego dzieła będzie Bonica' 82. Nie tylko bowiem o zapach i wygląd chodzi, ale też samopoczucie - zarówno Twoich gości, jak i Twoje. W końcu to Ty spędzasz tam najwięcej czasu. Jest to wyjątkowo zdrowa i piękna róża, ale też trwała. Zapewne nie wiedziałeś, że posiada niemiecki certyfikat najbardziej trwałych róż?Widzisz zatem, jak wyjątkowy jest to kwiat. Połączenie zapachu, wyglądu, zdrowia i trwałości - nie ma bardziej relaksujących i przyjemnych warunków do spędzania wolnego czasu.

Bonica '82

Bonica '82

Bonica '82

Bonica '82

Nazwy róż już znam, ale gdzie je znajdę? 

Zapewne zastanawiasz się, czy to już wszystko. Uchylimy Ci jeszcze jednego rąbka tajemnicy - nie ograniczaj się, w końcu w pięknie i spokoju nie ma limitu. Róże mają to do siebie, że zawsze wyglądają i pachną pięknie, dlatego zadbaliśmy o to, abyś znalazł u nas nie tylko Munstead Wood, Clair Austin Bonica' 82, ale też inne czarujące róże, i to nie tylko do ogrodu, ale również do domu i na balkon. Pozwól więc pięknu rozkwitać gdzie się tylko da. I, co najważniejsze, nawet wybór róż jest z nami przyjemny, bo przygotowaliśmy opisy wraz ze zdjęciami. Jak sam zatem widzisz, nie musisz już szukać piękna, bo znaleźliśmy je za Ciebie. Czy masz odwagę wkroczyć do Zaczarowanego Ogrodu?

Aktualności

Piano, Pianissimo !!

Piano, Pianissimo !!

Gorąca róża zgarnęła nagrody na ostatnim Święcie Róż !

Bodziszek

Bodziszek "Rozanne"

.

Sadzenie róż z pojemników

Sadzenie róż z pojemników

Posiadając ogród, chcemy codziennie cieszyć się jego wspaniałym wyglądem. Sadzenie róż z pojemników wymaga od nas cierpliwości i trochę wysiłku.

Róże - jak przycinać przed zimą?

Róże - jak przycinać przed zimą?

Zbliżający się wielkimi krokami sezon zimowy rodzi pytanie o róże - jak przycinać przed zimą te piękne kwiaty?

Jak zabezpieczyć róże przed zimą?

Jak zabezpieczyć róże przed zimą?

Jak zabezpieczyć róże przed zimą, abyśmy mogli cieszyć się tymi pięknymi kwiatami również w kolejnym sezonie?

Sadzenie róż do gruntu

Sadzenie róż do gruntu

Jak sadzić róże z gołym korzeniem

Róża pnąca czerwona

Róża pnąca czerwona

Piękne kwiaty w połączeniu z ciemnozielonymi liśćmi mogą być naturalną ozdobą zarówno przestronnej działki, jak i małego ogrodu.

Róże pachnące

Róże pachnące

Róże pachnące czy niepachnące - piękne kwiaty, a zarazem wiele symboli. Natura w życiu człowieka ma niewątpliwie istotne znaczenie.

Odmiany róż

Odmiany róż

Mówi się o niej, że jest królową wszystkich kwiatów. Nie bez powodu. Towarzyszy nam w najważniejszych wydarzeniach w naszym życiu.

Sadzonki róż

Sadzonki róż

Róże to piękne kwiaty pochodzące z rodziny różowatych, a sadzonki róż to jedyna opcja, aby znalazły się tam, gdzie chcemy.

Najpiękniejsze róże do ogrodu

Najpiękniejsze róże do ogrodu

Kwiaty róży od wieków zachwycały ludzi swoim nietuzinkowym wyglądem i intensywnym zapachem. Jak wybrać najpiękniejsze róże do ogrodu?

Nazwy róż

Nazwy róż

Masz ogród, ale czy na pewno wiesz, jak sprawić, aby goście patrzyli na niego z podziwem?

Opis kwiat róży

Opis kwiat róży

Róża to jeden z najpiękniejszych, a zarazem najpopularniejszych kwiatów. Nie bez powodu zyskała sobie miano królowej kwiatów.

XXI ŚWIĘTO RÓŻ KOŃSKOWOLA

XXI ŚWIĘTO RÓŻ KOŃSKOWOLA

XXI ŚWIĘTO RÓŻ KOŃSKOWOLA

Sezon sprzedaży róż w donicach rozpoczęty

Sezon sprzedaży róż w donicach rozpoczęty

Róże w donicach

Piękno w różnorodności.

Piękno w różnorodności.

.

Gościliśmy uczestników Forum Oaza

Gościliśmy uczestników Forum Oaza

.

Czy róże na pniu  boją się mrozów ?

Czy róże na pniu boją się mrozów ?

Mały test pozwoli nam sprawdzić jak zachowują się dwie różne odmiany róż piennych w warunkach polskiej zimy .

Sadzimy róże.

Sadzimy róże.

Rabata z różami

We  supply plants to  EU countries !

We supply plants to EU countries !

Special offer.

"W poszukiwaniu piękna"

Anglia to kraj z bogatą tradycją ogrodniczą ...

Witamy w sklepie Floribunda.pl !

Witamy w sklepie Floribunda.pl !

Nasza szkółka oferuje krzewy róż renomowanych eurpoejskich hodowców.

Hodowcy

logo Pheno Geno logo Harkness logo David Austin logo Week logo Meilland logo Guillot
Ładowanie...